понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 219
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Ракомет

ИНТЕРНЕТОТ ГОРИ: Урнебесни твитови по натпреварот Македонија- Црна Гора

ИНТЕРНЕТОТ ГОРИ: Урнебесни твитови по натпреварот Македонија- Црна Гора

По мечот за инфаркт меѓу Македонија и Црна Гора, со интересни пораки се огласија твитерџиите. Ова се некои од најинтересните твитови со хаштагот #макракомет.

Парламентарни избори 2020