петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Ракомет

Хероите од Арена специјални гости на плоштад – “чекаат” ајвар, стан и македонско државјанство! (ФОТО)

Хероите од Арена специјални гости на плоштад – “чекаат” ајвар, стан и македонско државјанство! (ФОТО)

Коментаторите на Арена спорт, Сретан Рашковиќ и Стеван Стевановиќ со своето коментирање полно со емоции им влегоа во срцето на сите вардарови навивачи.

Затоа според последните информации тие ќе пристигнат во Скопје заедно со европските шампиони.

Оваа вест со воодушевување беше примена во македонската престолнина.

Коронавирус