недела, 29. јануари 2023. Вести денес: 65
home Ракомет

Фотографија која ќе ви ги разбуди емоциите: Дибиров во вакво издание досега го немате видено

Фотографија која ќе ви ги разбуди емоциите: Дибиров во вакво издание досега го немате видено

Рускиот ракометар и крило на Вардар, Тимур Дибиров е еден од омилените кај македонската публика. На терен е вистински ѕвер, а дома ја покажува својата нежна страна.

Дибиров објави фотографија со своите дечиња во прегратка.

Во вакво издание досега не сме го виделе, а фотографијата навистина буди емоции.

Тој често објавува фотографии од своите деца, но оваа е некако посебна, нели?

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Timur Dibirov (@timurdibirov31) on