понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 99
home Ракомет

ФОТО+ВИДЕО: „Министерот за одбрана“ има порака со препознатлив гест

ФОТО+ВИДЕО: „Министерот за одбрана“ има порака со препознатлив гест

Голманот на макеоднската репрезентација, Борко Рстовски при интонирањето на химната на Македонија пред мечот со чешка во препознатлив „став“.

„Министерот за одбрана“ повторно со гест кој предизвикува воодушевување кај навивачите.

Избор: Дриблинг

Коронавирус