петок, 7. август 2020. Вести денес: 139
home Ракомет

ФОТО+ВИДЕО: Автомобил влета во сала среде ракометен натпревар

ФОТО+ВИДЕО: Автомобил влета во сала среде ракометен натпревар

Една вообичаена акција на ракометен тинејџерски натпревар во Шведска, каде акцијата почнува да ја гради бековската линија и во еден момент имаш невообичаен звук од кој сите се извадија од памет и фатија кидавела.

Видеото може да го видите ТУКА

Па добро бе колку треба да си пијан за да влезеш во сала со џип, па уште на ваков начин?

Коронавирус