сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 0
home Ракомет

ФОТО: „Трио фантастико“ со селфи го најави мечот со Шпанците

ФОТО: „Трио фантастико“ со селфи го најави мечот со Шпанците

Филип Миркуловски, Стојанче Стоилов и Гоце Георгиевски- ова селфи денеска на социјалната мрежа „Фејсбук“ беше објавено со наслов „трио фантастико“.

И ние се сложуваме со тоа, со среќа момци!

Локални избори 2021