недела, 12. јули 2020. Вести денес: 142
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

home Ракомет

ФОТО: Новиот голман на Вардар, Робин Кантегрел пријатно се изненади од „трансфер тортата“

ФОТО: Новиот голман на Вардар, Робин Кантегрел пријатно се изненади од „трансфер тортата“

Робин Кантегрел е нов голман на Вардар, тој со пријателите го прослави трансферот во редовите на се уште актуелниот Европски првак.

Пријателите му приредија изненадување, торта на која имаше специјална посвета.

Парламентарни избори 2020