среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 178
home Ракомет

ФОТО: Капитенот на Вардар напорно тренира, Гедбан ужива и го снима

ФОТО: Капитенот на Вардар напорно тренира, Гедбан ужива и го снима

Капитенот на Вардар, Столе Стоилов конечно се опорави од повредата и сега слободно може да им се врати на професионалните обврски.

Столе беше снимен од својот клупски колега, Гедбан како напорно работи во теретана и полека, но сигурно ја бруси формата за почетокот од следната сезона.

Локални избори 2021