среда, 25. мај 2022. Вести денес: 63
home Ракомет

ФОТО: „Фалангата“ имаше што да види- секси девојки ги избезумија навивачите

ФОТО: „Фалангата“ имаше што да види- секси девојки ги избезумија навивачите

Натпреварите од Европското првенство кое се одигрува во Хрватска се одигруваат пред голем број на публика, како домашната така и странска.

Пред почетокот, на полувреме како и на тајм-аут посебен „шмек“ на целата атмосфера во арените им даваат девојките кои ќе ви ја зашеметат главата.

Погледнете како беше вечерва на Македонија – Словенија. Мува да имаше во салата ќе се слушнеше кога излегоа на паркетот секси дамите.

Коронавирус