четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 47
home Ракомет

ФОТО: Борко Ристовски на насловната страна на СЕХА, вака можете виртуелно да го бодрите Вардар

ФОТО: Борко Ристовски на насловната страна на СЕХА, вака можете виртуелно да го бодрите Вардар

Вечерва Вардар и Веспрем играат за трофејот во СЕХА лигата, финале од кое македонскиот првак сака да ја одбрани титулата во регионалната лига.

Ситуацијата е поинаква, време на корона криза, СЕХА најде начин како да го бодрите омилениот клуб, се што треба е да кликнете на линкот кој го понуди лигата на социјалните мрежи.

Локални избори 2021