недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 13
home Ракомет

Борко со емотивна порака за својот син, еве како тој го бодреше тато (ФОТО)

Борко со емотивна порака за својот син, еве како тој го бодреше тато (ФОТО)

Цела Македонија вчера се радуваше на успехот на Борко Ристовски, но најголема поддршка му беше неговото дете.

Синот Душан преку ТВ-екраните го бодреше својот татко, а по мечот, Борко објави еморивна порака.

Коронавирус