недела, 12. јули 2020. Вести денес: 99
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

home Ракомет

Борко Ристовски со порака до Македонците: Останете дома

Борко Ристовски со порака до Македонците: Останете дома

Голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски, испрати порака до Македонците.

Слушнете што порача:

Парламентарни избори 2020