вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 0
home Ракомет

Атракцијата од мртов агол на Шилегов во ТОП 5 на колото (ВИДЕО)

Атракцијата од мртов агол на Шилегов во ТОП 5 на колото (ВИДЕО)

Металург се избори за реми, 27-27, против шпанскиот Адемар Леон и ги заврши европските настапи. Погодокот од мртов агол на десното крило Мице Шилегов на овој натпревар се најде во изборот ТОП 5 на медиа тимот на ЕХФ. Погледнете го уште еднаш атрактивниот гол на Шилегов….

Коронавирус