петок, 10. јули 2020. Вести денес: 106
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Останати спортови

ВИДЕО: Ѓоковиќ им ги затвори устите на новинарите

ВИДЕО: Ѓоковиќ им ги затвори устите на новинарите

Новак Ѓоковиќ, најдобриот тенисер на денешницата, замина на одмор во Хрватска, на островот Корчула.

Вчера ги изненади мештаните и направи неколку фотографии со нив. Потоа заедно со сопругата Јелена се забавуваше со хитовите на популарниот пејач Оливер Драгојевиќ.

Тој со овој потег им ги затвори устите на британските медиуми кои пишуваат за негов развод со Јелена.

Заедно со музичката група во ресторанот пееше и уживаше покрај своите најблиски:

 

Парламентарни избори 2020