недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 89
home Останати спортови

ВИДЕО: Ако сте ја пропуштиле: Епската борба на МекГрегор и Нурмагомедов!

ВИДЕО: Ако сте ја пропуштиле: Епската борба на МекГрегор и Нурмагомедов!

Ако сте го пропуштиле целиот спектакл кој беше во рамки на „УФЦ 229“, имате шанса да го погледнете во продолжение:

Локални избори 2021