вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 187
home Останати спортови

Вежби за секси грб и затегнати раце со тегови

Вежби за секси грб и затегнати раце со тегови

Во новото видео, Памела Рајф ќе ви покаже одлични вежби за горниот дел од телото.

Вежбите може да се прават во домашни услови, но потребни ви се тегови. Исто така се одлични и за мажи кои немаат време да одат во теретана.

За оваа фитнес рутина потребни ви се само 15 минути дневно. Погледнете го видеото.

Коронавирус