недела, 12. јули 2020. Вести денес: 146
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

home Останати спортови

Вежбање со танц со Памела Рајф

Вежбање со танц со Памела Рајф

Вежбањето треба да биде рутина во која ќе уживате, никогаш не треба да ви биде здодевно.

Во новото видео, Памела Рајф ќе ви покаже како да танцувате и да трошите калории. Исто така, оваа вежба може да биде корисна доколку сакате да го загреете телото пред тренинг.

Малку подоцна ѝ се приклучува и Давид Пуентес, па двајцата ќе ви покажат како да го активирате целото тело и да согорувате калории.

Парламентарни избори 2020