сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 91
home Останати спортови

Вежбање со танц со Памела Рајф

Вежбање со танц со Памела Рајф

Вежбањето треба да биде рутина во која ќе уживате, никогаш не треба да ви биде здодевно.

Во новото видео, Памела Рајф ќе ви покаже како да танцувате и да трошите калории. Потребни се само 10 минути дневно за овој вид тренинг.

Коронавирус