понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 138
home Останати спортови

Вежбање наутро или навечер: Што е поефикасно?

Вежбање наутро или навечер: Што е поефикасно?

Дали треба да вежбате наутро или навечер за да ги остварите вашите фитнес цели? Ќе најдете безброј совети и препораки кои го поддржуваат едното или другото, но на крајот сѐ се сведува на тоа која е вашата фитнес цел и каков е вашиот дневен распоред.

Што е подобро за слабеење, а што за билдање мускули?

Gravity Transformation – Fat Loss Experts даваат стручен одговор.