петок, 24. септември 2021. Вести денес: 127
home Останати спортови

Утринска јога за расонување и растегнување

Утринска јога за расонување и растегнување

Јами ве води низ успешно одработена утринска јога, поготово за почетници. Шестнаесет минути растегнување кои и тоа како ќе ве расонат и добро ќе ве истегнат.

Коронавирус