понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 111
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Останати спортови

Тренинг со чорапи, за затегнати стомачни мускули

Тренинг со чорапи, за затегнати стомачни мускули

Во новото видео, Памела Рајф ќе ви покаже ефикасни вежби за цврсти и затегнати стомачни мускули.

Интересно е тоа што за овој тренинг ви се потребни – чорапи. Погледнете го видеото и мотивирајте се за да започнете со тренирање.

Коронавирус