понеделник, 21. септември 2020. Вести денес: 0
home Останати спортови

Топлото време ја разголи: Се фотографираше со Марија Шарапова, но сите гледаа во нејзиното бујно деколте (ФОТО)

Топлото време ја разголи: Се фотографираше со Марија Шарапова, но сите гледаа во нејзиното бујно деколте (ФОТО)

Освен по убедливата победа без изгубен гејм  на Австралија опен руската тенисерка Марија Шарапова ќе биде запаметена по селфито на кое му се воодушевува целиот свет.

Селфито на кое во преден план беше бујното деколте на една навивачка обоена во боите на руското знаме стана вистински хит.

Шарапова во наредното коло ќе игра против Ребека Петерсон, а до некое наредно селфи, уживајте во ова.

Коронавирус