четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 0
home Останати спортови

Сообраќајот Кривогаштани-Крушево во прекин поради натпреварот „Фис ролерски куп Тоше Проески“

Сообраќајот Кривогаштани-Крушево во прекин поради натпреварот „Фис ролерски куп Тоше Проески“

Сообраќајот на регионалниот пат Кривогаштани-Крушево е во прекин поради меѓународен натпревар „Фис ролерски куп Тоше Проески“.

АМСМ соопшти дека прекинот на сообраќајот е од 9.00 до 10.30 часот.