недела, 29. јануари 2023. Вести денес: 61
home Останати спортови

Што треба да правите по секое вежбање за да стопите двојно повеќе масни наслаги?

Што треба да правите по секое вежбање за да стопите двојно повеќе масни наслаги?

Редовно вежбате и внимавате на исхраната, но сакате да видите резултати побрзо?

Експертите од Gravity Transformation – Fat Loss Experts советуваат што треба да правите после секој тренинг ако сакате да стопите двапати повеќе масни наслаги отколку само со вежбањето.