недела, 27. септември 2020. Вести денес: 44
Во живо

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

home Останати спортови

Серена во најсекси издание до сега: Тенисерката со жежок танц и задникот во преден план (ВИДЕО)

Серена во најсекси издание до сега: Тенисерката со жежок танц и задникот во преден план (ВИДЕО)

Серена Вилијамс еднакво е добра и во останатите спортски активности што ја покажуваат нејзината раздвиженост, покрај тоа што веќе со години е една од најдобрите тенисерки на сите времиња.

Имено, нејзиниот пријател и кореограф објавил видео на Инстаграм на кое заедно играат и лудо се забавуваат.

Видеото привлекло големо внимание, со оглед на тоа што Серена на крајот од снимката покажува и како тверкува.

 

View this post on Instagram

 

When the Team Spirit brings together the best people. @serenawilliams @cocogauff @shaunt @chris_eubanks96 @bocaresort

A post shared by PMo (@patrickmouratoglou) on

Коронавирус