сабота, 15. јануари 2022. Вести денес: 36
home Останати спортови

Се соблече топлес и се фати за глава- девојката на поранешниот шампион во формула 1 позираше гола (ФОТО)

Се соблече топлес и се фати за глава- девојката на поранешниот шампион во формула 1 позираше гола (ФОТО)

Бритни Вард, вереничката на поранешниот шампион во Формула 1, Џенсон Батон, ги полуде фановите со фотографија на социјалните мрежи.

Англиската убавица се сликаше целосно гола, а нејзините фанови на социјалните мрежи веднаш испратија многу коментари.

Парот инаку објавија дека се верени од јуни годинава, откако претходно беа две години во врска.

?

A post shared by Brittny Ward (@brittnyward) on

Коронавирус