вторник, 2. август 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ДЕТАЛИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА: Три лица загинаа откако со возило излетале од коловоз

home Останати спортови

Сакате челични стомачни и манекенска градба? Подгответе се за 6 минутни пеколни вежби (ВИДЕО)

Сакате челични стомачни и манекенска градба? Подгответе се за 6 минутни пеколни вежби (ВИДЕО)

Патот до плочките на стомакот не е ни лесен ни брз

Ако сте подготвени да вложите многу труд, тогаш вежбањето секако ќе има ефект.

Ова особено се однесува на стомачните мускули.

Патот до челичните плочки не е брз, но штом ќе влезете во форма, сè ќе биде многу полесно.

Ви предлагаме сет од многу ефикасни вежби во времетраење од шест минути.

Обидете се да ги направите сите вежби до крај.

Погледнете го планот за тренинг:

Коронавирус