петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 171
home Останати спортови

Предлог за 10-минутно утринско вежбање

Предлог за 10-минутно утринско вежбање

Роуан Роу има предлог за утринска рутина на вежбање без одење во теретана.

Неговата програма предвидува вежбање само 10 минути на ден, секое утро. Напоменува дека треба вежбите да ги правите коректно, согласно тоа што самиот го покажува на видеото, за да имаат целосен ефект врз вашето тело.