недела, 23. јануари 2022. Вести денес: 74
home Останати спортови

Поради оваа згодна тенисерка, Ана и Марија паднаа во заборав (ФОТО)

Поради оваа згодна тенисерка, Ана и Марија паднаа во заборав (ФОТО)

Марија Тирина е руска тенисерка, која не е многу позната, ама има потенцијал да биде новата тениска секс-бомба.

Поради неа Русите веќе ги заборавија Ана Курникова и Марија Шарапова.

 

View this post on Instagram

 

tennis is always pretty, guys… #feistyseazn

A post shared by Maria Tyrina (@mtyrina13) on

Тинејџерката, која има 19 години е посочена како идна секс-бомба, која на социјалните мрежи веќе пречесто објавува разголени фотографии и им го крева притисокот на мажите. Во моментов таа нема ранкинг на ВТА.

 

View this post on Instagram

 

smiling cuz thanksgiving break is right around the corner ?

A post shared by Maria Tyrina (@mtyrina13) on

 

View this post on Instagram

 

bring the beach weather back please

A post shared by Maria Tyrina (@mtyrina13) on

 

View this post on Instagram

 

No quiero sweater weather, just give me sun and sand ?

A post shared by Maria Tyrina (@mtyrina13) on

 

View this post on Instagram

 

вспоминаем хоряжку @bedyana ??? me patina el coco??

A post shared by Maria Tyrina (@mtyrina13) on

Коронавирус