понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 32
home Останати спортови

Полуфиналистката на Вимблдон во сексапилна поза на јахта го истакна совршениот задник- подобар кадар од овој не може да има (ФОТО)

Полуфиналистката на Вимблдон во сексапилна поза на јахта го истакна совршениот задник- подобар кадар од овој не може да има (ФОТО)

Тенисерката Елина Свитолина пронајде совршен начин да направи пауза по напорниот турнир и полуфинален меч на Вимблдон.

Таа својот замор реши да го компензира со одмор на луксузна јахта, а за фановите имаше и мало изненадување.

 

View this post on Instagram

 

Brra , ta, ta, tat… ??? #NickiM

A post shared by Elina Svitolina ? (@elisvitolina) on

Имено таа заедно со своето момче кое исто така е тенисер слободното време по Вимблдон го поминуваат на јахта од каде особено таа ги почести своите следбеници на социјалните мрежи со сексапилни фотографии во бикини.

Во преден план позирајќи на јахтата се најде нејзиниот задник облечен во минијатурно бикини со танга, погледнете.

Коронавирус