петок, 24. септември 2021. Вести денес: 0
home Останати спортови

Почнете го денот со утринско кардио дома

Почнете го денот со утринско кардио дома

Тмурното време не е причина за наоѓање изговор да се избегне вежбањето. Засукајте ги ракавите и одработете кардио во домашни услови.

Коронавирус