понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 118
home Останати спортови

Обезбедување нокаутираше пијана девојка на трибини! (ВИДЕО)

Обезбедување нокаутираше пијана девојка на трибини! (ВИДЕО)

Пијана девојка доби нокаут откако се обидела да удри обезбедување на стадион.

Девојката се опијанила и отишла да гледа натпревар, но со своето однесување ги вознемирувала останатите гледачи кои се пожалиле на безбедноста, па веднаш обезбедувањето реагирало.

Обезбедувањето ја фатило за раце и при изнесувањето од стадионот девојката се обидела да еден од нив, а тоа скапо ја чинело.

Еден од обезбедувањето возвратил и брутално ја нокаутирал девојката.

Коронавирус