среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 64
home Останати спортови

„Нема да ја извадите од вашите мисли“: Оваа атлетичарка ќе ви го помати умот, а од нејзиното тверкање ќе се препотите (ВИДЕО)

„Нема да ја извадите од вашите мисли“: Оваа атлетичарка ќе ви го помати умот, а од нејзиното тверкање ќе се препотите (ВИДЕО)

Дваесет и пет годишната Русинка Љубова Ткач е атлетичарка која се занимава со седмобој, а големата популарност на Инстаграм ја стекна објавувајќи провокативни фотографии.

Имено таа на социјалните мрежи речиси секојдневно објавува ексциплитни фотографии и видеа од кои секој би се препотил.

 

View this post on Instagram

 

#Сколько людей,столько и мнений. ⬇️ Мнений на которые мне похер☑️#

A post shared by ?Любовь Ткач? (@lovlytvoyulibky) on

Таа се прослави со видеото на кое го вовлекува задникот во тесните пантолани, но сето потоа стана само историја за неа, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

#ВсяМояЖизньОлимпиада ?#

A post shared by ?Любовь Ткач? (@lovlytvoyulibky) on

Коронавирус