петок, 5. март 2021. Вести денес: 0
home Останати спортови

НА ПАТ СМЕ ДО ЧУДО: Словенија – Македонија 0:2! (ВИДЕО)

НА ПАТ СМЕ ДО ЧУДО: Словенија – Македонија 0:2! (ВИДЕО)

Одбојкарите играат на едно неверојатно ниво и имаме против домаќинот Словенија огромни 0:2! Првиот сет го добивме со 24:26, а вториот беше за аналите констатно имавме меч топка и конечно ја искористивме за 28:30!

Момци израдубајте не со победа!

Коронавирус