четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 21
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Останати спортови

На атрактивната тенисерка и е досадно во карантин: „Барем да имав дечко…“

На атрактивната тенисерка и е досадно во карантин: „Барем да имав дечко…“

Атрактивната тенисерка Евгени Бушар призна дека не го поднесува најдобро времето поминато во карантин.

Канаѓанката е исто така приморана да го поминува своето време зад затворени врати за време на епидемијата на коронавирус, поголемиот дел од времето го поминува на „сурфање“ на социјалните мрежи, каде што често ги почестува своите фанови со голи фотографии.

Пред неколку дена, таа објави интересен твит, кој особено ја заинтригираше машките фанови на оваа популарна тенисерка.

„Не дека се жалам, но овој карантин би бил многу позабавен ако имав дечко“, напиша Гени, проследено со многу љубовни понуди, како што се очекуваше.

Притоа, тенисерката откри и дека повеќе не е со Конор Дејвис, братот на американската манекенка и поранешна манекенка Хана Џетер, со кого папараците биле „фатени“ кон крајот на минатата година.

Парламентарни избори 2020