четврток, 13. август 2020. Вести денес: 155
home Останати спортови

Лесни вежби за загревање на целото тело

Лесни вежби за загревање на целото тело

Во нејзиното најново видео Памела Рајф ни демонстрира лесни вежби кои служат за загревање пред вистинското вежбање, а го опфаќаат целото тело.

Познатата германска фитнес инструкторка денеска објави ново видео во кое има гостин со кој заедно ќе ве воведат во тајните на правилното загревање.

Коронавирус