понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 75
home Останати спортови

Како да согорите и до 500 калории? Половина час пеколен ритам (ВИДЕО)

Како да согорите и до 500 калории? Половина час пеколен ритам (ВИДЕО)

Жестоко и со минимални паузи

Сакате да ги затегнете мускулите и да согорите вишок калории во исто време?

Подгответе се за енергично вежбање и литри пролеана пот.

Ви предлагаме сет домашни вежби во траење од 30 минути кои максимално ќе ги тестираат вашите способности.

На крајот, трудот сигурно ќе се исплати.

Активирајте се и почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Коронавирус