понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 0
home Останати спортови

Јелена му стана фризер на Ѓоковиќ: Време е да го шишам пештерскиот човек! (ВИДЕО)

Јелена му стана фризер на Ѓоковиќ: Време е да го шишам пештерскиот човек! (ВИДЕО)

Најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ повеќе не можеше да чека на фризери, па ја замоли неговата сопруга Јелена да го ишиша и да му ја среди фризурата.

Јелена го сними моментот пред шишањето и конечниот резултат, по што следеше урнебесна реакција на српскиот тенисер.

„Време е да го шишам мојот маж. Пештерски човек. Ова ќе биде столчето, а јас ќе му бидам џелатот. Подготвен?“, кажа Јелена пред да му ја среди фризурата.

 

View this post on Instagram

 

From caveman to my man ❤️ #nottobad @djokernole ?‍♀️?? U ovom vanrednom stanju, svašta novo čovek nauči ???‍♂️??‍♀️

A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf) on

ЕУРО 2020

Македонија