вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 90
home Останати спортови

И пинг-понгот има свој Меси (ВИДЕО)

И пинг-понгот има свој Меси (ВИДЕО)

Ова сигурно е еден од најдобрите поени кои се забележани во пинг – понгот.

Коронавирус