недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Останати спортови

Хит на интернет- тенисер побара медицински тајм аут, а наместо тоа доби „орален секс“ на Ролан Гарос

Хит на интернет- тенисер побара медицински тајм аут, а наместо тоа доби „орален секс“ на Ролан Гарос

Еден тенисер побара медицински тајм аут на Ролан Гарос, па веднаш доби помош од неговиот физиотерапевт, а за сето тоа време камерата се снимаше, но од необичен кадар.

Станува збор за идеја на камерманите да го фатат целиот настан од малку необичен агол, а целото видео набрзо стана интернет сензација.

Инаку видеото потсетува на безобразна сцена од орално задоволување, но за што станува збор, погледнете во продолжение.

Коронавирус