вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Останати спортови

Го уништува целулитот, ги топи маснотиите и ги затегнува мускулите: Најмоќната вежба за задник

Го уништува целулитот, ги топи маснотиите и ги затегнува мускулите: Најмоќната вежба за задник

Кога ќе ја изведувате оваа вежба, обидете се да го држите грбот исправен и да гледате точно пред себе. Во следново видео можете да видите како изгледа еден тренинг.

Локални избори 2021