понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 44
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Останати спортови

ФОТО: Вежба на суво, пливачката Черути ја покажа својата убавина

ФОТО: Вежба на суво, пливачката Черути ја покажа својата убавина

Линда Черути е репрезентативка на Италија во синхронизирано пливање, таа настапи на неколку Европски и Светски првенства.

Во момнтов Черути „вежба на суво“, базените не се достапни па таа мора да најде алтернативни решенија.

Парламентарни избори 2020