понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 126
home Останати спортови

ФОТО: Словенечка репрезентативка во центарот на вниманието поради „жешките“ фотографии

ФОТО: Словенечка репрезентативка во центарот на вниманието поради „жешките“ фотографии

Словенечка репрезентативка во хокеј на трева, Андреја Ритупер, се најде во центарот на вниманието поради фотографиите на Инстаграм.

Андреа често објавува фотографии на Инстаграм, а честопати се оние каде што може да се пофали со нејзините облини.

 

View this post on Instagram

 

Friday…bed…and enjoying summer memories ☀️#winter #mood

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

Деновиве, таа објави извонредна фотографија која ги остава мажите без здив, со која Андреа јасно стави до знаење дека и недостасуваат летните бои.

 

View this post on Instagram

 

Nema tog problema koji morska voda ne moze da spere. ??? #sea #lover #summer #mermaid ?‍♀️ 1, 2 or 3? ?

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

 

View this post on Instagram

 

I don’t know what day it is. And I don’t care. ❤️?❤️?❤️

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

 

View this post on Instagram

 

Big dreams, good music, expensive taste ? #tb #vacation #beautiful #nature #sealover ?

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

 

View this post on Instagram

 

Jasno da pokazujem guzu, pa necete Ferrari drzati u garazi. ?? #summer #moments #trainhard ??

A post shared by AR10 (@andrejarituper) on

 

Коронавирус