сабота, 30. мај 2020. Вести денес: 18
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Останати спортови

ФОТО: Италијански одбојкарки освоија титула, па се соблекоа голи

ФОТО: Италијански одбојкарки освоија титула, па се соблекоа голи

Одбојкарките на Имоко Волеј кој вчера ја освоија титулата во италијанскиот шампионат на многу иновативен начин ја прославија титулата.

Голи, како од мајка родени позираа со трофејот, а фотографиите завршија на Инстаграм

Големо внимание привлече и тренерот Даниеле Сантаерли кој се бакнуваше со една одбојкарка на теренот, со која очигледно е во врска.

 

 

Коронавирус