сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 0
home Останати спортови

Фановите паднаа во делириум: Минатата сезона објави фотографија после секс, а сега тенисерката на одмор се надмина себе си

Фановите паднаа во делириум: Минатата сезона објави фотографија после секс, а сега тенисерката на одмор се надмина себе си

Словенечката тенисерка Доминика Цибулкова сезоната ја заврши како 25-та рангирана на ВТА листата, а по традиција крајот на сезоната ја искористи да се одмори.

 

View this post on Instagram

 

When you find the one-hold on tight to him… P.S. and maybe you get to have your own alive “buggy” on vacay ??? @hotentoth

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

 

View this post on Instagram

 

Oh just me not posing on the coconut tree in the maldives ?? byeeeee

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Таа повторно заедно со својот сопруг отпатуваа за Малдивите, а фановите со нетрпение ги чекаа нивните први фотографии и се прашуваа дали тенисерката ќе објави фотографија после секс како минатата сезона.

 

View this post on Instagram

 

ᴳᴼᴼᴰ ᴹᴼᴿᴺᴵᴺᴳ ˢᵁᴺˢᴴᴵᴺᴱ ☀️❤️

A post shared by Miso Navara (@hotentoth) on

Фотографија засега после секс нема, но затоа таа доминира облечена во танга, погледнете.