петок, 25. септември 2020. Вести денес: 173
home Останати спортови

Едноставни вежби за нозе за почетници

Едноставни вежби за нозе за почетници

Во новото видео, Памела Рајф ќе ви покаже одлични вежби за нозе.

Вежбите се лесни, со намален интензитет и со паузи, така што се одлични доколку сте почетник. Може да ги практикувате во домашни услови.

Во вашата дневна рутина на вежбање внесете ги овие 10-минутни вежби за да добиете цврсти и затегнати нозе.

Коронавирус