сабота, 31. октомври 2020. Вести денес: 43
home Останати спортови

Десет вежби што треба да ги избегнувате

Десет вежби што треба да ги избегнувате

Некои вежби едноставно се претешки и немате никаква корист од нив.

Во видеото на YouTube каналот Gravity Transformation – Fat Loss Experts ќе ви покажат кои 10 вежби треба да ги избегнувате бидејќи нема да забележите резултати.

Коронавирус