среда, 8. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Останати спортови

Циркус на Австралија Опен: Две жени се степаа за стегач! (ВИДЕО)

Циркус на Австралија Опен: Две жени се степаа за стегач! (ВИДЕО)

Тениските возбудувања во Мелбурн на првиот гренслем турнир во годината Австралија опен само што почнаа, но освен врвен тенис донесоа и циркузи на трибините, па јавноста остана во шок, кога две постари госпоѓи за малку ќе се степаа и се тегнеа за еден обичен стегач кој го публика го фрли Белорусинката Сабаленка.

Парламентарни избори 2020