среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 196
home Останати спортови

Брзи утрински вежби за топење маснотии

Брзи утрински вежби за топење маснотии

Крис Херија нуди утринска програма во времеметраење од само 7 минути со која можете во домашни услови да топите маснотии.

Програмата е едноставна и е наменета за сите. Не се грижете доколку не можете да ги направите сите вежби одеднаш. Не се преоптоварувајте и одете чекор по чекор, ден по ден доколку ви е заморно.

Коронавирус