понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 119
home Останати спортови

Брзи и ефикасни утрински вежби за топење маснотии

Брзи и ефикасни утрински вежби за топење маснотии

Фитнес инструкторката, Наташа Јовановска, нуди утринска програма во времеметраење од само 15 минути со која можете во домашни услови да топите маснотии.

Програмата е едноставна и е наменета за сите. Не се грижете доколку не можете да ги направите сите вежби одеднаш. Не се преоптоварувајте и одете чекор по чекор, ден по ден доколку ви е заморно.

Коронавирус